Retro av Alexander Gustafsson

Logg inn:

Retro-side for 19.10.2007

Ny side kommer når jeg føler for det.
Publisert fredag 19. oktober 2007 (#69) - Share on Facebook

Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side


Merkelapper: BILDØRMORD, BUSSSKILTMORD, GREG, NICOTERO


Bildører er livfarlige, sjølv for de uten liv.

Fortsetter det slik som dette så kommer jeg snart til å slå Mads Eriksen i rekord over mest obskure referanser i en norsk serie.


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Retro blant sine favoritter, liker også:

Alexander Gustafsson har også laget disse seriene:

Retro ligger i disse kategoriene:

Kommenter denne siden

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne siden (6)

Du er sjuk mann, akkurat idet jeg ikke trodde du kunne finne flere metoder å drepe dem på, plukker han opp et buss-skilt xD

Fjellet, 19.10.2007, 00:23


Greg Nicotero fanclub, hehe. Kult.
Vel, referansene er ikke så obskure for oss horror-fans, da.

Zebula77, 19.10.2007, 01:21


"I'm gonna rip off your arm and shove it down your throat!" Vel, hvis noen først skal visualisere denne setningen, er du utvilsomt mannen. Og får du først hodet splittet av et buss-skilt, er lyden selvsagt SQURGKH, hva annet skulle den være? Likte også øyet i nest siste rute.

Nils Petter Smeby, 19.10.2007, 16:04


Ha ha hvor har jeg hørt det sitatet hen før? Høres ut som noe Duke Nukem-aktig. Her er blir hånda pløyd gjennom skallet vistinok, men var en som fikk en arm i kjeften i en tidligere side. Hva som er mest smertefullt er usikkert, særlig siden disse kara ikke føler så mye hvis nervesystemet deres er i like råtten tilstand som resten av kroppen.

Jepp, lyden SQURGKH er det som bllir hørt når man foretar den handlingen. De som ikke tror meg kan kjøre et buss skilt i en råtten skalle og høre etter selv.

Alexander, 19.10.2007, 19:14


Jeg er i utgangspunkte ikke veldig begeistret for splattervold og slike ting, men nå må jeg bare le av det. Og slik ble det favoritt.

Sauegjeteren, 23.10.2007, 10:26


Takk skal du ha, mye sjuk moro i denne serien.

Alexander, 24.10.2007, 07:41


Denne serien har blitt lest 56830 ganger siden 12. april 2007.

Denne siden er en del av nettserier.no.