
Torlekin
Publisert tirsdag 22. april 2008 (#63) - Share on Facebook
Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side
Side 4 av 4!
Det er en hyllest til min norske favorittegneserieforfatter, M! Jeg kom på den når jeg tenkte hva ville skje når M møte Torlekin
![]() | Om serien | ![]() |
- Send e-post til Alf
- Tips en venn om Torlekin
- Abonner på Torlekin (RSS)
- Vis alle kommentarene Torlekin har fått
![]() | Anbefalte serier | ![]() |
Brukere som har Torlekin blant sine favoritter, liker også:
- Sagaen om Dadaph Serraph av
- Arild av
- Blargh! av
- Umbraco av
- Wyyrd av
- Hakkum av
- Optipess av
- SARA SAHARA av
- Flere Bjørner Takk av
- Luftboller og Ventesuppe av
Torlekin ligger i disse kategoriene:
Kommenter denne siden
Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.
Kommentarer for denne siden (8)
Sluttplakaten din ble stilig denne gang, det skal du ha.
Frk. Blips, 22.04.2008, 06:06
Jørgen, 22.04.2008, 07:52
Jeg synes du tegner veldig bra, det er fin stemning i serien, men...det blir liksom så langdrygt? Er bare halvmorsomt også i mine øyne.
Dog er det massevis av potensiale!
VivalaOpium, 22.04.2008, 08:40
Må si meg enig med Viva. Dessuten syns jeg alt eller ingen ting bør være i farger, ikke bare utvalgte elementer.
therogerman, 22.04.2008, 08:56
Jeg liker personlig at det ikke er farger i verdenen til Torlekin, mens det ER farger i Ms verden. Likte denne godt, men den er ikke din beste.
Ekstremt bra tegna var det hele veien, og sluttskiltet blir jeg svett av å se på, hehe. Ser ut som du brukte laaang tid på det.
Zebula77, 22.04.2008, 11:40
Lag en der han møter Fone Bone og da :D .
Kakarot, 22.04.2008, 13:15
Jeg vil gjerne motsi forslaget om Fone Bone meets Torlekin, det er som om Brad Pitt eller en annen famøs meget flink skuespiller skulle vært med i en skolefilm lagd av Media VG1.
VivalaOpium, 22.04.2008, 14:38
Han skal definitiv ikke møte Fone Bone! Det var uansett bare den ene gangen jeg skal bruke en annen tegneseriekarakter! Det var morsomt å lage den og jeg har lært mye av det! Takk for alle tilbakemeldinger!
Alf, 22.04.2008, 16:08
Denne serien har blitt lest 21469 ganger.
Denne siden er en del av nettserier.no.


