Simon av Andreas Vold

Logg inn:

Simon-stripe for 04.10.2007

Ny stripe Fredag Lørdag Søndag Og Mandag muligens flere ganger eller ferre ganger! =)
Publisert torsdag 4. oktober 2007 (#1) - Share on Facebook

Stripearkiv - Neste stripe - Nyeste stripe


Merkelapper: SUPERHELT, HUMOR, TEGNESERIE, CRAZY


Det kommer nye serier hver dag! Etterhvert med farger!


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Simon blant sine favoritter, liker også:

Andreas Vold har også laget disse seriene:

Simon ligger i disse kategoriene:

Kommenter denne stripen

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne stripen (8)

HEHE. DENNE VAR GOD. MEN BRUK HELLER TUSJ!

, 04.10.2007, 10:05


favoritter midlertidig. meg og deg er jevn gamle:P

, 04.10.2007, 10:09


Fint fortalt historie helt uten dialog, godt gjort! Jokke har rett, det blir enda finere om du bruker tusj. (Husk å viske blyantstreken godt ut etterpå, før du scanner.)

Frk. Blips, 04.10.2007, 10:55


Tusj, ja. Tredjeruta med den døde mobilen er kjempemorsom!

Helenora, 04.10.2007, 15:00


Se der ja! Fremskritt, særlig på bakgrunnene. Ruta der han går, og folkene i bakgrunnen fungerer veldig, veldig bra. Hva med å bruke linjal på rutene også? Det er kjedelig, jeg vet. Men det ser plutselig enda proffere ut på den måten.

Eirik, 04.10.2007, 17:41


Ok er ikke særlig linjal fan jeg får høre det av lærerene også! =) skal skaffe meg tusj også og et storyboard og sånn! =) takk for at du gidder og titte på den =)

superjj, 04.10.2007, 18:00


se på rute 7 der det står "billige mobiler" det står egentlig "dyre mobiler" bare sånn små detalje de folka som eier buttiken har bare tatt over dyr og satt på billige isteden!=)

superjj, 04.10.2007, 18:02


De første tilbakemeldingene jeg fikk på Nettserier for ett år siden var at jeg burde bruke linjal. Og det ble jo ganske ryddig i forhold, til slutt. Et godt råd til deg er å tenke over den konstruktive kritikken du får, og prøve ut det andre mener du bør gjøre. Har til en viss grad gjort det selv, og jeg tror jeg kan takke folket på Nettserier for hvordan tegneseriene mine ser ut i dag. De er ikke perfekte, men søren så mye "skikkeligere" de har blitt.

Eirik, 04.10.2007, 18:11


Denne serien har blitt lest 21272 ganger.

Denne siden er en del av nettserier.no.