Super-Gisse av Andreas NP

Logg inn:

Super-Gisse-side for 15.08.2008

da er vi i gang again!
Publisert fredag 15. august 2008 (#60) - Share on Facebook

Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side


Merkelapper: SUPER-GISSE, Q-RANG, BOKA, SPAR, IGJENNOM, VEGGEN, GRATTIS?


denne katta er simpelten for god. ny header forresten, kom for et par dager siden.


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Super-Gisse blant sine favoritter, liker også:

Andreas NP har også laget disse seriene:

Super-Gisse ligger i disse kategoriene:

Kommenter denne siden

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne siden (7)

Nå har jeg fullstendig mistet tråden i denne historien. Hvor ble det av fetter Lasse?

Frk. Blips, 15.08.2008, 02:05


Noen som får bank i banken.
Herr Tommel er der ennå? Banken har tydeligvis ikke noen bakdør...
Grattis til Pando? Ser ut som katta slenger ham i veggen...
Allsidig håndbok.

Won-Tolla, 15.08.2008, 06:59


Da Gisse og Pando slåss mot bestemoren satt nørd hjemme i verkstedet sitt og snakka til gisse med en mikrofon. bestemoren vinner over gisse, og sender katten sin mons på pando. også drar hun til nørds verksted for å plage han(hun er nørds bestemor). etter det har jeg bare hoppet frem og tilbake med banken og verkstedet. det er noen serier som gjør det, så jeg prøvde meg jeg også, og det gikk ikke SÅÅÅÅÅ bra.

hvis dere ser hva bankmannen tenker, så skulle han til å si: ''grattis med seiern panda!'', men så ble Pando sparka igjennom veggen etter det. da tenker han: ''ehh.. grattis med seiern Panda?''.

afropipp, 15.08.2008, 07:46


ER dette den dårligste serien på websiden? Jeg har en mistanke om det...

hepster, 15.08.2008, 12:23


Når du skifter åsted fram og tilbake, kan det være lurt med en fortellerstemme i tillegg, så leseren klarer å henge med. Historien har blitt for springende og usammenhengende her, vi må gjette oss til en del ting som du burde ha vist med flere bilder og mer tekst.

Frk. Blips, 15.08.2008, 17:17


Hold kjeft hepster, for en gangs skyld.
:-)

Adoken, 16.08.2008, 13:54


hepster, hepster, hepster...når skal dette ende? har du ikke noe bedre å gjøre enn å mobbe andres tegneserier?

Lrs7000, 09.09.2008, 20:48


Denne serien har blitt lest 14920 ganger.

Denne siden er en del av nettserier.no.