
Kommer ny stripe hver gang jeg gidder gjøre noe med en idè, men det er ikke fullt så ofte:-)
Publisert lørdag 29. september 2007 (#5) - Share on Facebook
Første stripe - Forrige stripe - Stripearkiv - Neste stripe - Nyeste stripe
Beklager den utydelige skriften. Jeg måtte forminske bildet betraktelig for at det skulle kunne opplastes. Dette er en del av en skoleoppgave, der vi skulle lage en tegneserie til en sangtekst. Flere striper vil komme.
![]() | Om serien | ![]() |
![]() | Anbefalte serier | ![]() |
Brukere som har Maestro blant sine favoritter, liker også:
- A- klassen av
- Arild av
- Avis Maritima Stulta av
- Diverse Battle Royale av
- Blargh! av
- Blubb av
- Sagaen om Dadaph Serraph av
- Diverse av
- Flora av
- Hår og sånt av
- Hakkum av
- Hakkum Heavy/Hakkum Classic av
- #hemmis av
- Ridderne av Dor av
- Insania av
- Kalle Hårlegg & Co av
- Luftboller og Ventesuppe av
- Monobryn Kjell av
- Nettserier FC av
- Nils av
- nobrows av
- Optipess av
- Chris-POntus av
- SARA SAHARA av
- Stjerner og striper av
- Trygg mygg... av
- Unionsoppløysinga av
- Vi på Nettserier.no av
- Retro av
Kommenter denne stripen
Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.
Kommentarer for denne stripen (3)
Kommer det en fortsettelse på denne stripen? Hvis ikke, savner jeg et poeng. Flott bil og effektfull himmelbakgrunn, særlig i sisteruta. (Har du klippet den fra noe annet? Den ser mye proffere ut enn himmelen i rute to, som forsåvidt er grei nok.) Bildene ble litt for mørke, detaljene forsvinner i skygge. Og du bør absolutt forstørre teksten, ja, myseskrift mister du lesere på. Tips: Skriv inn teksten før du lager snakkeboblene. Digre bobler med liten tekst er både sløsing med plass + at det ser rart ut.
Frk. Blips, 29.09.2007, 12:20
Vet, hadde egentlig en annen større skrift, men av en eller annen grunn forsvant den nå nettopp når jeg klippet ut stripen fra siden den var på... Stripene som kommer(inkl. denne) var ment for å bli printet ut på et ark i større format, der skriften var betydelig mer leselig. Kommer en fortsettelse, ja. har ikke forsøkt å fargelegge striper så mye før, så jeg har prøvd meg litt frem, med bla. forskjellige himmelbakgrunner. Takk for tilbakemelding:)
Ted, 29.09.2007, 12:35
Dere, Motorsagmannen er en sang
Mannen sier teksten i sangen
Tegneren gadd ikke tegne en film, så han lagde en tegneserie eistedenfor
Lillewilli, 29.09.2007, 15:41
Denne serien har blitt lest 3476 ganger siden 12. april 2007.
Denne siden er en del av nettserier.no.

