Luftbaronen av Kristian Dahle Sjåstad

Logg inn:

Luftbaronen-side for 13.03.2008

Publisert torsdag 13. mars 2008 (#6) - Share on Facebook

Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Luftbaronen blant sine favoritter, liker også:

Kristian Dahle Sjåstad har også laget disse seriene:

Luftbaronen ligger i denne kategorien:

Kommenter denne siden

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne siden (10)

aaaa stopp den fuge'n stopp den... fsntastisk side så mye på cartoon network blitt mindre av det nå. går luftbaronen ennda?
det ser ut til at han kommer seg fort til å nettopp ha blitt skutt.
kommer hunden?

mosaga, 13.03.2008, 00:52


Oioioi, herlig lichtenstein-referanse i siste rute, elsker denne serien.

Baker John, 13.03.2008, 01:38


Hah, tøft! Jeg elsker lydordbruken.

Frk. Blips, 13.03.2008, 06:21


Tusen takk, hyggelig å høre! Kult at du tok Lichtenstein-referansen, Baker John. ^^

Herlig at du liker lydordene, Blips, de er i tillegg med på å skape et visuelt uttrykk for serien. Men jeg ville egentlig hatt litt mer trøkk i en "Ka-boom"-en.

mosaga: Jepp, Apollo er en staut kar som ikke lar seg bite så lett. Har ikke sett på Cartoon Network siden jeg var en snørrvalp, går det en serie som heter luftbaronen der altså? Og jeg tror ikke hunden kommer, nei. Hvilken hund, forresten? =P

Melkeman, 13.03.2008, 07:46


Flott action, men vår gode baron er vel en smule (?) inkonsekvent? For litt siden skjelte han ut en fyr som skjøt på ham, nå driver han og partneren selv og sprenger fly (og piloter) så splintene fyker...

Won-Tolla, 13.03.2008, 07:49


Han tar kraftig igjen, men du sier noe der. Skal se om jeg kan fikse det...

Melkeman, 13.03.2008, 08:02


Enig med bruken av lydord her. Kling, klang fikk meg til å høre kuler som treffer metall inne i hodet mitt. Effektivt.:)

Zebula77, 13.03.2008, 11:21


Til nå har Apollo virket som en litt pysete, men sympatisk herremann, men her viser han seg som rene actionhelten. Jeg kan jo ikke vite hvilken personlighet du har gitt ham, men jeg hadde foretrukket den sympatiske baronen som selv aldri skyter (litt som MacGyver der altså), men stadig roter seg opp i vanskeligheter og må ha hjelp. Men for all del, dette er jo underholdning.

Hunden til mosaga er nok Muttley fra Dastardly and Muttley in their Flying Machines.

HerrBarium, 13.03.2008, 14:55


Skal få opp en personbeskrivelse snart. Apollo er nok en fyr som ikke tyr til vold med mindre han ser det helt nødvendig, og han er vel også en person som aldri starter en fight og gjør hva han kan for å unngå en. Men jeg vil egentlig ikke gjøre ham like ekstrem som MacGyver, og i åpningssekvensen følte jeg at han måtte få vise seg litt frem. Og at han kommer til å rote seg borti litt av hvert kan du nok regne med! ^^

Ángel derimot er Apollos motstykke, og hun liker å spille tøff og mangler en del av de gode egenskapene. Også er det en hovedkarakter til, men han trenger litt mer finpuss.

Og nå skjønner jeg hva mosaga snakket om, den serien virker veldig kjent. Må dog innrømme at jeg ikke er inspirert av den, uansett hvor mye han kisen ligner Apollo.

Melkeman, 13.03.2008, 16:36


*fantastisk. ja HerrBarium,det var han jeg mente

mosaga, 13.03.2008, 18:04


Denne serien har blitt lest 4637 ganger.

Denne siden er en del av nettserier.no.