
Er veldig opptatt for tiden, så det kommer nye striper når jeg har tid. Ikke noen fast publiseringsdato!
Publisert onsdag 12. juli 2006 (#20) - Share on Facebook
Første stripe - Forrige stripe - Stripearkiv - Neste stripe - Nyeste stripe
![]() | Om serien | ![]() |
- Vis persongalleriet for serien
- Les mer om Alexander Andreassen
- Send e-post til Alexander Andreassen
- Tips en venn om Jallex
- Abonner på Jallex (RSS)
- Vis alle kommentarene Jallex har fått
![]() | Anbefalte serier | ![]() |
Brukere som har Jallex blant sine favoritter, liker også:
- Arild av
- Sagaen om Dadaph Serraph av
- Blargh! av
- Hakkum av
- Umbraco av
- SARA SAHARA av
- Retro av
- Agent 000 av
- Holger og Hagbart av
- Optipess av
Alexander Andreassen har også laget disse seriene:
Jallex ligger i disse kategoriene:
Kommenter denne stripen
Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.
Kommentarer for denne stripen (16)
Klarte ikke lage en ny stripe til idag.. Så hær har dere en gammel stripe=)
Jallex, 12.07.2006, 00:02
Jeg liker skallet-vitsene dine. Morten får virkelig gjennomgå...:-)
herr_lommelun, 12.07.2006, 00:04
Eg synest at det byrjar å bli litt vel MANGE skalla-vitsar, eg. Synest eigentleg ikkje at det er så gøy at eg kan lese stripe på stripe på stripe på stripe om det ... Beklager.
Olaf, 12.07.2006, 00:14
Joda, begynner å bli noen skalla-vitser nå,(tre faktisk) Olaf:P. Men det kommer ikke flere på en GOD stund fremover, så ikke bekymre deg for det, hehe...
Fint at du liker stripene herr_lommelun.. Det varmer=)
Jallex, 12.07.2006, 16:16
Grei serie,men jeg syns det ligner en mix av Pondus og M.
Catya, 12.07.2006, 16:24
Hva gjør det at noen striper ligner på noen andre striper?? Så lenge serien er bra, og ideene ikke er kopier så gjør det da ingenting om sjangern ligger i samme gate som Pondus og M..
"Alle" serier ligner på en eller annen måte andre serier!
Syns denne var veldig bra! :)
Pondusjuice, 12.07.2006, 21:20
Altså, Olaf; Skallavitsene er jo en del av helheten. Det er noe av det som gjør at serien blir troverdig og får sammenheng fra stripe til stripe. De fleste av oss har vel gjengangere angående hva de erter sine kjære for. Personlig erter jeg alltid min bestevenninne fordi hun er dum.
Silyeah, 25.09.2006, 22:56
Dette var den første Jallexstripa jeg leste noensinne, og jeg holdt på å dø av latter. Men for mange skallet-vitser på for kort tid KAN bli litt repetivt, så jeg skjønner Olaf.
Eirik, 25.09.2006, 23:02
OLAF !! Helt enig med Silyeah i denne saken. Blir jo en del av en helhet. Det er jo ikke sånn at han bruker dem veldig ofte. Ikke kritiser bare for å kritisere da vel..
Grinners, 25.12.2006, 03:46
Eg har en mistanke om at du e skalla sjøl Olaf ? Hehhaeheahe
Grinners, 25.12.2006, 04:25
Greitt. Eg tar hintet. Av og til er det best å berre halde kjeft. Sorry, Jallex, lover at det ikkje skal gjenta seg.
Olaf, 25.12.2006, 11:25
Dette blir jo bare tullete. For det første ble denne "diskusjonen" startet av et innlegg i JULI, og den eneste likheten med dagens situasjon er de tre første bokstavene.
For det andre, og mer viktige, er det rom for konstruktiv kritikk på Nettserier, noe jeg VET Alexander A. setter pris på. Innlegg til serieskaper behøver da også nødvendigvis ikke forsvares av hver og en som mener at stripa er god - da holder det gjerne å skrive AT stripa er god, ikke rulle i gang en debatt om erteemner (for øvrig har jeg ingen bestevenner jeg synes er dumme) eller hvem som er mest skallet eller behåret.
For Olafs del vil jeg nærmest insistere på at han opprettholder sine konstruktive innspill. Ellers god jul til alle.
Romar, 25.12.2006, 12:28
Ved nærmere ettertanke (og litt research) må jeg si meg enig med Olaf - noen ganger er kanskje det best å holde kjeft.
Jaja.
Romar, 25.12.2006, 12:33
Romar: "for øvrig har jeg ingen bestevenner jeg synes er dumme" Unnskyld meg romar men for øvrig HAR du ingen bestevenner 8)
Grinners, 29.12.2006, 02:39
Men pappan min er sterkere enn din.
Kom an, ketchup! Jiiz.
Romar, 29.12.2006, 10:29
Ofel, 08.03.2007, 15:08
Denne serien har blitt lest 66693 ganger siden 12. april 2007.
Denne siden er en del av nettserier.no.


