
Prøver å legge ut en side for hver nye side jeg tegner. Oversikt finner du her
Publisert torsdag 24. juli 2008 (#38) - Share on Facebook
Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side
Les artikkelen i Dagbladet, Publisert 23. juli 2008. Dette er, som dere skjønner ikke en ordinær side, men en teaser jeg nesten måtte putte inn. Det er utrolig morsomt at dette skjer akkurat nå; jeg har vært klar over det en stund, men jeg begynte å skrive om det før jeg ante hvor aktuelt det var, så dette blir gøy. Følg med i Irma fremover! (Så sant verden fortsatt er her i september, altså... =)
![]() | Om serien | ![]() |
- Les mer om Irma - Nattens hevner
- Vis persongalleriet for serien
- Send e-post til ramyr
- Tips en venn om Irma - Nattens hevner
- Abonner på Irma - Nattens hevner (RSS)
- Vis alle kommentarene Irma - Nattens hevner har fått
![]() | Anbefalte serier | ![]() |
Brukere som har Irma - Nattens hevner blant sine favoritter, liker også:
- Wyyrd av
- Hakkum av
- Nilsen og Viktor av
- Optipess av
- Arild av
- Affen av
- Sagaen om Dadaph Serraph av
- Kaninsommer av
- Ridderne av Dor av
- The Life And Death of Karen Coltrane av
- Mira av
- Jericho Jive av
- Paradis av
- Stjerner og striper av
- Switch av
- Torlekin av
Irma - Nattens hevner ligger i disse kategoriene:
Kommenter denne siden
Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.
Kommentarer for denne siden (5)
Did you know the Romulans drive their Warbirds warp engines with an artifitial singularity or black hole?
Nei, men seriøst, en god observasjon der. Selv om det gikk litt kaldt nedover ryggen min når jeg leste det (jeg får noen ganger litt sci-fi noya), synes jeg ditt bidrag i dag var veldig treffende :o)
Splitenz, 24.07.2008, 00:31
I teorien skulle vel også atombomben spise hele verden, men det skjedde jo ikke.
Sci-fi er gøy da, jeg skal følge med! (Både her og i CERN)
Hawko, 24.07.2008, 01:14
Gøy at du relaterer Irma til aktuelle avisartikler. Og tegningen ble pen.
Frk. Blips, 24.07.2008, 12:30
Får meg til å tenke på en av de få (i sin tid) dagsaktuelle episodene av Kevin and Kell. Bill Holbrook planlegger vanligvis stripene noen uker på forhånd, men den dagen (?) nyheten om verdens førse saueklon rundet kloden, ble kontinueten brutt av en scene hvor sauen Corrie (med et skjevt blikk til avisoverskriften) besvarer spørsmålet om hun har noen familie med: "Nå har jeg det!"
Won-Tolla, 24.07.2008, 16:06
Sorry Mac. Verden er her fortsatt i september. Eg har alt for mange prosjekter til att verden kan bare helt sånn uten videre forsvinne. Desuten har ikke de søkt om å få gnafse opp verden med en Muse låt heller. Men på den andre siden eg tar 2 LHC. Eg er mann eg liker shiny stuff.
Anasazi, 24.07.2008, 21:37
Denne serien har blitt lest 21172 ganger.
Denne siden er en del av nettserier.no.


