Chikenbag av Aleksander

Logg inn:

Chikenbag-side for 21.09.2007

Ny Chikenbag så ofte jeg kan! Du må altså følge med for å forstå noe!
Publisert fredag 21. september 2007 (#1) - Share on Facebook

Sidearkiv - Neste side - Nyeste side


Ingen hund ble skadet mens denne stripen ble lagd.


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Chikenbag blant sine favoritter, liker også:

Aleksander har også laget disse seriene:

Chikenbag ligger i disse kategoriene:

Kommenter denne siden

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne siden (8)

Den første Chikenbagstripen!

Adoken, 21.09.2007, 16:29


Dette ser bra ut, keep it up =D

Geremino, 21.09.2007, 17:45


Kan dere som leser denne legge inn flere kommentarer? jeg vil høre deres mening. burde jeg fortsette og tegne denne serien?

Adoken, 21.09.2007, 18:43


Ja. Den er ikke så veldig morsom. Eller så veldog godt tegnet. Men den er veldig mye bedre enn mange av de andre seriene her.

Cel, 21.09.2007, 18:45


Hvilket dataprogram er det alle dere andre bruker til å tegne og farge deres tegneserier med?? Scanner dere bare inn tegneseriene dere har tegnet og tusjet?

Adoken, 21.09.2007, 18:53


Denne serien synes jeg absolutt du skal fortsette å lage, fin start! Men det er lurt å legge ut én og én stripe, her har du jo kastet en hel godtepose til oss på en gang. Til svarthvitt-bilder duger hvilket som helst billig/gratis tegneprogram. Scann inn som strektegning og lagre bildet som svarthvitt. Hva du minimum trenger av programvare for fargelegging, er det andre som vet bedre enn meg, jeg har en dyr photoshop-versjon, det er neppe nødvendig.

Frk. Blips, 21.09.2007, 19:06


Okay, konstruktiv kritikk...
Veldig gode ansiktsutrykk i alle rutene, veldig søte figurer og en morsom vits etter min mening.
Litt smått og stille, men det funker.
7.5/10

Edit: til tegneprogram anbefaer jeg Paint.net

Geremino, 21.09.2007, 19:07


don't quit your dayjob; snart blir du bedre!

Emil-lord, 25.09.2007, 14:50


Denne serien har blitt lest 25884 ganger.

Denne siden er en del av nettserier.no.