Arild av Eirik Andreas Vik

Logg inn:

Arild-side for 17.12.2007

Nye sider kommer forhåpentligvis et par ganger i uka.
Publisert mandag 17. desember 2007 (#204) - Share on Facebook

Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side


Merkelapper: ARILD, EIRIK, ESPEN, GRAFF, JULEHATTEN, RAFF


Til de som av en eller annen grunn ikke skjønte budskapet i forrige side: jeg har egentlig ikke all verden med tid til å tegne denne serien hver dag, og etter mine eventyr som filmskaper i dag og en sen hjemkomst ble ikke denne siden all verden, som med de forrige. Men jeg tror jeg skal ha litt bedre anledning og overskudd til tegning de neste dagene da.


Om serien
Anbefalte serier

Brukere som har Arild blant sine favoritter, liker også:

Eirik Andreas Vik har også laget disse seriene:

Arild ligger i disse kategoriene:

Kommenter denne siden

Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.

Kommentarer for denne siden (7)

Det gjør egentlig lite når du tegner så bra såpass fort (uten at jeg vet hvor lang tid du brukte på denne). Dette er flotte saker. 8.

Zebula77, 17.12.2007, 01:19


Det er i hvert fall bedre å være raff enn hugaff (slå det opp).

Won-Tolla, 17.12.2007, 01:28


Gud som jeg gleder meg til å se Arild ta innersvingen på Espen med pulehatten!

Loge, 17.12.2007, 12:38


Dæven, Eirik!...Blir jo avhengig! x3 Likte siste rute =] og Arilds utrykk i første xD

Klarer ikkje vente te den neste X_x

Men du..Det med tegninga osv gjør ingenting, fordi handlingen og humoren e bra! "Hvorfor være så nøye med å tegne, når det bare tar 10 min å lese den?" (Jaja...bare ordtak eller noe lignende..Men du skjønne sikkert ka eg mener)

Green_girl_1991, 17.12.2007, 14:26


Tar det deg ti minutter å lese en Arild-side?

Cel, 17.12.2007, 17:25


hørt om ordtak osv?...

Green_girl_1991, 17.12.2007, 18:19


Neste side ser ut til å bli en halvtime forsinket, grunnet dårlig disponering av tid. Men den er en del mer avansert enn dagens, for å si det sånn.

Eirik, 17.12.2007, 23:46


Denne serien har blitt lest 184260 ganger siden 12. april 2007.

Denne siden er en del av nettserier.no.