
Nye sider kommer forhåpentligvis et par ganger i uka.
Publisert fredag 7. juli 2006 (#21) - Share on Facebook
Første side - Forrige side - Sidearkiv - Neste side - Nyeste side
Merkelapper: ARILD, TOMMEN, EIRIK, BERTINE, ZETLITZ, MARTIN, PIKACHU-KLOKKE, MARERITT, GRAVID, HITCHHIKER'S, GUIDE, TO, THE, GALAXY
![]() | Om serien | ![]() |
- Les mer om Arild
- Vis persongalleriet for serien
- Les mer om Eirik Andreas Vik
- Gå til Eirik Andreas Viks hjemmeside
- Send e-post til Eirik Andreas Vik
- Tips en venn om Arild
- Abonner på Arild (RSS)
- Vis alle kommentarene Arild har fått
![]() | Anbefalte serier | ![]() |
Brukere som har Arild blant sine favoritter, liker også:
- Sagaen om Dadaph Serraph av
- Umbraco av
- Blargh! av
- SARA SAHARA av
- Hakkum av
- Optipess av
- Ridderne av Dor av
- Retro av
- Jallex av
- Tommens Inferno av
Eirik Andreas Vik har også laget disse seriene:
- Arild: Heavy
- Arild: Not the movie but the long tegneserie
- De Chambre
- Familien Schnuppenwass-Tormodsen
- In a galaxy far, far away...
- Kalle B
- Oss Gutta
- Paint guta
- Tommens Inferno
- Vi på Nettserier.no
Arild ligger i disse kategoriene:
Kommenter denne siden
Du må være logget inn på nettserier.no for å kunne skrive kommentarer. Bruk verktøylinjen øverst på siden for å logge deg inn eller registrere deg som bruker.
Kommentarer for denne siden (13)
Ler meg i filler her, Eirik. Dette er knakande bra. Har lyst til å seie veldig mykje vakkert om denne serien, men har vel sagt det meste før. Uansett ... venter spent på at Arild blir utgitt som teikneserieroman. Eg kjøper den.
Olaf, 07.07.2006, 00:06
Okei, regner med at du også kjøper kinobillett til Arild: The Movie, når den kommer ut. Med Brad Pitt som Arild, og Danny DeVito som Tommen!
Eirik, 07.07.2006, 00:10
Nå er det absolutt leggetid, men først vil jeg få med noe moro her. [http://www.seher.no/cm/SeHer/Kjendisnytt/Norske/1.6652
her[/url] dere! Det står noe om at Bertine Zetlitz er gift, men står det noe om at hennes mann skal bli far til det ventede barnet? Nei. Og om dere lurer på hvem den virkelige faren kan være, da har dere ikke fulgt med i det hele tatt.
Eirik, 07.07.2006, 03:29
Tenkte jeg det ikke, der tabbet jeg meg ut med å lage link. Jeg tror det enkleste er om dere bare kopierer denne URLen og limer den inn på det avlange hvite feltet oppe på skjermen, og trykker Enter.
Eirik, 07.07.2006, 03:33
Er det mulig, enda en tabbe. Jeg bidrar sterkt selv til at Arild blir den mest kommenterte siden her på bruket. Tabben nå var at jeg glemte å ha mer URLen jeg snakket om, men her er den altså:
http://www.seher.no/cm/SeHer/Kjendisnytt/Norske/1.66524
Jeg er en fantastisk distré person, dere skulle bare kjent meg personlig. Det er utrolig.
Eirik, 07.07.2006, 03:38
Hehe - kjempeavslutning! Og det er verre ting man kan være enn distre! Hvordan gikk det forresten med de to stakkarne på stranda?
Romar, 07.07.2006, 08:55
Torgeir, 07.07.2006, 11:10
De to stakkarne på stranda ble kidnappet av de slemme, bevæpnede folka som plutselig dukket opp. De ble fraktet til skurkenes hovedkvarter i Sibir. Etter noen dager i fangenskap klarte de å narre vokterne sine, tok klærne dems, og fulgte en vei, ute i Sibirs kalde vær. Veien førte til en slags militærbase. De snek seg ubemerket inn, takket oppkledningen deres. Basen viste seg å tilhøre våre helters tidligere erkefiende, Jack von Dickens, en maktsyk bølle som hatet å ta hensyn. Han hadde kidnappet dem for å bruke dem i et eksperiment. De skulle prøve en helt ny te han hadde skapt. Den virket hypnotiserende, og han skulle ta over verden med den. Etter masse klabb og babb, og en del action selvfølgelig, klarte våre helter å få ham til å innta teen selv, og de hypnotiserte ham til å bli gartneren deres. Og så levde de lykkelig alle sine dager. Unntatt den siste, da de lå for døden, og var livredde. Så dødde de.
Eirik, 07.07.2006, 15:37
Ok. Det var det jeg trodde ;-)
Romar, 07.07.2006, 15:55
Supert! Like greit å skrive ned hele historien her, siden den ikke skal tegnes videre på. Fra i morgen av kommer nemlig vanlige Arildhistorier med Arild i sitt rette element igjen, og da er det greit å avslutte alt annet. Men jeg skal snart slå til med noen små føljetonger igjen, det lover jeg.
Eirik, 07.07.2006, 16:13
hehehehehehehehehehe XD
KONGE!!!!
Erten, 07.07.2006, 22:36
Pokemon vekkerklokke? Litt av en raring.
Alexander, 16.09.2006, 21:42
Eirik, 14.12.2006, 13:06
Denne serien har blitt lest 181506 ganger siden 12. april 2007.
Denne siden er en del av nettserier.no.


